Pohár SM U13 s družstvem SK Bruntál

V sobotu 5.10. jsme vstupovali s obavami do zápasů se zatím vedoucím družstvem tabulky SK Bruntál. Zároveň jsme ale věděli, že pokud budeme hrát jak před 14 dny v Ostravě tu hru, kterou holky umí, žeby to mělo být cenné domácí vítězství.Do prvního zápasu holky vlítly se spoustou chyb v rozehře a přihrávkách, přesto ale několika rychlými koši se nám podařilo hned v úvodu vést 6:0. Bohužel se dělaly pořád stejné chyby – střelba přes dvě hráčky, zbytečný dlouhý dribling, přihrávky naslepo – takže čtvrtina spíše zázrakem skončila vítězstvím o koš 14:12. Ve druhé čtvrtině se holky poněkud vzpamatovaly, Šárka si pokryla jejich hráčku č.9, která v první čtvtce dala 10 ze 12 bodů, takže poločas skončil 27:20. Třetí čtvrtina byla zoufalá v obraně i v útoku. V obraně si holky nechaly utéct hráčky, a i když se Šárka snažila co mohla (rozdávala čepice jak v lednu), jakmile přistoupila k hráčce bez obrany, ta nahrála její „devítce“, která zkušeně zakončila. Útok byl rovněž zoufalý, jediné dva koše Adi nevěstily pro čtvrtou čtvrtinu nic dobrého, ale ještě jsme držely výhru 31:27. Bohužel se tím zřejmě holky dostaly samy pod tlak, počet chyb se jen zvyšoval, počet nedaných košů také a o trestných hodech, ani nemluvě, protože ty pro nás žádnou výhodou nebyly, ačkoliv jich holky měly možnost proměnit hodně. Nikdo ze spoluhráček nedokázal využít naši nejvyšší hráčku a zbytečně se tak trápily až do prohraného konce 44:48.

Po pohovoru v šatně a vymazáním špatného konce šly holky do druhého zápasu. Bohužel nepoučitelně a s těmi samými chybami. Sice jsme po všech třech čtvrtinách vedly, ale jen těsnými rozdíly -9:8, 17:14 a 33:32. Ale poslední čtvrtka nám zase utekla a zápas skončil naší prohrou o tři body 41:44.

Celkově byly tyto zápasy zklamáním. Pochvalu si zaslouží snad jen Šárka, dokud neodešla fyzicky, Terka za bojovnost a mile překvapila Kačka. Úplným propadákem byly trestné hody a jejich minimální úspěšnost: Aďa 10/3, Šárka 3/2, Radka 6/1, Irča 6/1, Vanda 2/0. Dohromady tedy 27 pokusů a z toho 7 daných šestek!!!

Body: Šárka 30(16/14), Aďa 27(14/13), Radka 7(5/2), Irča 7(3/4), Bára 6(2/4), Karol 4(2/2) a Kačka s Verčou 2body.

 

This entry was posted in Tým 2001 a mladší. Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>