Pohár SM U13 – v Ostravě s Basketem Ostrava

V sobotu 21.9.2013 jsme časně ráno vyrazili do Ostravy na dvojzápas Poháru s Basketem Ostrava. Onemocněla Vanda, také holky 2002 s námi nejely, takže pomohla Šárka a bylo nás přesně 10. Ostravačky minulý týden jednou zvítězily a jednou prohrály s Havířovem, my doufali ve vítězství v obou zápasech.

Na úvod jsme postavili to nejlepší, co máme a i když holky v půlce čtvrtiny po střídání povolily a nechaly si dát tři koše, vyhrály 19:6. Od té chvíle to už byla exhibice našich holek. Výbornou obranou a doskoky dokázaly v dalších třech čtvrtinách dostat pouze jediný koš a upravit konečné skóre na 67:8.

Do druhého zápasu nastoupily holky celkem uvolněně. Když hrály hru, kterou jsme trénovaly, bylo to OK a dalo se na to dívat. Občas ale povolily, obzvlášť v obraně a dostaly zbytečné a jednoduché koše. Naštěstí ale také koše dávaly a po čtyřech čtvrtinách se skóre zastavilo na 78:16.

V těchto zápasech bylo více co chválit než vytýkat. Občas ještě holky musí přidat v obraně a nespat, ale útok už je většinou pěkný, pokud holky spolupracují :-)

Body: Šárka 26(16/10), Aďa 26(10/16), Bára 16(6/10), Karol 13(7/6), Radka 12(6/6), Irča 12(4/8), Verča 11(6/5), Kačka 11(4/7), Terka 10(2/8) a Klárka 8(6/2)

This entry was posted in Tým 2001 a mladší. Bookmark the permalink.