Turnaj Ostrava Cup 6.-8. září 2013

O víkendu jsme se zúčastnili mezinárodního turnaje Ostrava Cup v Ostravě. Měli jsme v naší kategorii silná družstva a my byli nováčky mezi družstvy SBŠ „A“ i „B“, OSK Olomouc a SBK Sadská.


V pátek jsme nezačali vůbec špatně, v poločase jsme prohrávali s Olomoucí, která měla na soupisce 14 dobrých hráček, 10:15. Pak se nám ale vymkla z ruky obrana a prohráli jsme 16:37. Ke druhému zápasu se Sadskou jsme nastoupili dravě, obrana byla výborná, obzvlášť pochvalu si zaslouží Irča, která vymazala v první čtvrtině jejich nejlepší hráčku. Konečný výsledek 30:49 s pozdějším vítězem turnaje není vůbec špatný.

V sobotu nás čekala družstva ze SBŠ OV. Nejprve Áčko, se kterým jsme hráli zoufale, odevzdaně, bez bojovnosti většiny družstva. Přesto jsme dokázali dát soupeři 27 bodů, na kterých se podílely snad všechny hráčky. Výsledek 27:81 odpovídal hře. S Béčkem předvedly holky snad nejhorší vystoupení na turnaji s debaklem 8:67.

V neděli jsme jeli s troskami družstva, jen v sedmi, a hned po ránu nastoupili proti čtvrté Olomouci. Holky ještě spaly, tak i přes snahu to nemohlo skončit jinak než prohrou 7:37. K poslednímu zápasu turnaje nastoupily holky v bojovné náladě a hra začala hned jinak vypadat. Nebýt toho, že jsme zaspali začátky poločasů, byl to od holek nejlepší výkon, ze kterého jsme měli velkou radost :-) Mnohem více si přihrávaly, bránily a snad měly i radost ze hry. Za tento zápas zaslouží pochvalu všech sedm statečných!!! Výsledek 28:57 byl mnohem lepší než včerejší prohra skoro o 60 bodů.

Body celkem: Adéla 38, Vanda 17, Karol 14, Irča 12, Verča 11, Kačka 8, Bára s Radkou 6 a Klárka 4.

 

This entry was posted in Fotogalerie, Tým 2001 a mladší. Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>