Přátelský zápas přípravky na domácí půdě

Ve středu 22.5.2013 sehrála přípravka odvetu s přípravkou Příbora. Bohužel bez nemocné Johanky Černocké, jejíž body chyběly.

První zápas jsme prohráli až moc vysokým a krutým rozdílem 24:54 (4:22, 8:34, 22:44). V tomto zápase nás posílila Radka Lindovská (r.2003), která už má zkušenosti ze soutěžních zápasů. Holky byly v tomto zápase jako opařené, nevěděly najednou co mají dělat a vůbec se nesnažily prodat to, co mají natrénované. Bylo to bez bojovnosti a úplně bez touhy po vítězství a u některých hráček jsem postrádal dokonce i chuť do hry. Všechny odvedly s přimhouřením obou očí ani ne 50% toho co umí včetně Radky, která se trochu vzpamatovala až v druhé půlce a nebýt jejich bodů, bylo by to asi ještě horší. A to bych řekl, že soupeřky u nás hrály mnohem hůř než u nich v Příboře. Ale i takové zápasy je potřeba si prožít a tím získat tolik ceněné zkušenosti. A ne aby je to odradilo. Občas na každého přijde útlum, ale musí se vstát a bojovat dál.

Body – Radka Lindovská 15 bodů, Klárka Kunčická 6 bodů a Venda Zlámalová 3 body.

Druhý zápas jsme sice prohráli 38 : 43 (12:4, 18:19, 25:26), ale už tam byla vidět chuť hrát a hlavně bojovat, i když se nedaří. Toho si moc cením. V tomto zápase nám sice opět pomohly Radka Lindovská a Klára Říháková, která by k nám mohla pendlovat ze starších hráček. I když holky nedávaly body, spoustu míčů vybojovaly a dokázaly soupeřky v obraně i v útoku dostat pod tlak. Jsem přesvědčen, jak se ještě více oprostí od bázně a jakéhosi studu, že budou super. A k tomu právě slouží tyto zápasy, aby se pořádně otrkaly. Mají na to úplně všichni.

Body: Radka Lindovská 18 bodů, Klárka Říháková 18 bodů, Venda Zlámalová 2 body.

This entry was posted in Fotogalerie, Tým 2003 a mladší. Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>