Přátelák v Hranicích n.Moravě

V pondělí 13.5.2013 jsme vyjeli do Hranic na Moravě sehrát další z přátelských zápasů. Kromě našich mlaďošek jsme sebou vzali i tři členky přípravky – Vendu, Monču a Kláru, abychom odzkoušeli, zda by mohly občas skočit i do starší soutěže, pokud by se hrála. Tentokrát se tedy střídalo poctivě na dvě pětky ve složení – Radka, Karol, Terka, Irča, Klárka Ř. a Venda, druhá – Bára, Aďa, Verča, Kačka, Klárka K. a Monča.

První pětka začla naprosto laxně, vypadalo to, jakoby všechny spaly. Bodově se prosadila jen Karol a jeden koš dala Terka. V druhé čtvrtině to bylo o poznání lepší. Kromě holek z přípravky dávaly všechny. Pak ovšem zas nastoupila spící pětka, která přidala jen jeden koš. V tu chvíli jsme prohrávali o dva body. Kdyby ve čtvrté čtvrtině hrály holky stejně jako ve druhé, máme jasné vítězství. Bohužel se holkám zcela nezdařila obrana a z toho byla pak těsná prohra o dva koše 41:45.

Body: Verča 10, Aďa 8, Karol 7, Bára a Kačka 6, Irča a Terka 2. Ostatní vyšly s čistou nulou.

This entry was posted in Fotogalerie, Tým 2001 a mladší. Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>