Do Šumperku pro dvě prohry

V sobotu 9. února jely holky oslabené o Renču a Magdu za podpory „středečních“ trenérů do Šumperku. Doma jsme s nimi měli jednu výhru, tak jsme chtěli zkusit aspoň jednu výhru také přivézt. Bohužel početní převaha soupeře a hlavně jeho herní disciplína byla proti. První zápas ještě vypadal celkem vyrovnaně, soupeř hodně fauloval, takže jsme měli možnost hodně střílet šestky. Ale ani tady se nedařilo. Ze 39 šestek daly holky jen 13 bodů. I když jsme byli jen na rozdílu 3 bodů, konečné skóre bylo 47:66.

Do druhého zápasu nastoupily holky s předsevzetím vyhrát. To jim ale dlouho nevydrželo, zápas měl sice světlé okamžiky, ale jinak to nestálo za moc. Největší bojovnost předvedla Kačka, ostatní si při zápasech zdřímnuly a navíc nedávaly koše, když už se ke střelbě dostaly. S takovou se prostě vyhrát nedalo, skóre 43:80 odpovídalo hře. Pochvalu si zaslouží snad jen Adéla, která byla nasazena na jejich nejlepší hráčku a tento úkol vzala velmi zopovědně.

Bodová listina: Kačka Dvořáková 21/14, Vendy Barošová 11/7, Šárka Lindovská 3/8, Klára Facková 4/6, Verča Fišerová 4/2, Aďa Kolaříková 0/4, Míša Marčíková 3/0 a Hanka Crhová 1/2.

This entry was posted in Sezóna 2012/13. Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>