V lednu 2013 se třemi soupeři

Za prvním zápasem nového roku jsme se jelo 12.1. do Olomouce. Tady holky prohrály 40:65 a 36:73. Další zápas byl odložen z listopadu na 19.1., patřil ještě do první půlky soutěže a přivítalo nás družstvo Hranických Panterek. Tady daly holky v obou zápasech stejný počet bodů – 36:43 a 36:47. Poslední zápas ledna se konal konečně na domácí půdě. Soupeř z Prostějova přijel jen s pěti hráčkami, ale i tak nás dokázal porazit v prvním zápase  64:106. Díky vyfaulování dvou hráček a čtyřem osobním chybám dalších tří nastoupila totiž děvčata ročníku 2001, která neměla proti o tři roky staršímu soupeři moc šancí, i když hrála jen proti 4 hráčkám. V druhém zápase držela děvčata krok a po většinu také vedla. Jakmile se v poslední čtvrtině vyfaulovala jedna hráčka z Prostějova, bylo o vítězi rozhodnuto a naše děvčat si připsala druhé vítězství této sezóny – 93:81.

Do střelecké listiny se zapojily téměř všechny hráčky, které nastoupily:

Hanka Crhová – 20 a 25 bodů, Katka Dvořáková – 4 a 23 bodů, Šárka Lindovská – 16 a 6 bodů, Venda Barošová – 4 a 16 bodů, Klára Facková – 6 a 12 bodů, Renča Hoferková – 2 a 7 bodů. V jednom ze zápasů daly 4 body Verča Fišerová a Magda Grůzová a jeden koš si připsaly i „malé“ Adéla Kolaříková a Irča Skalíková.

This entry was posted in Sezóna 2012/13. Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>