První zápas druhé půlky – Přerov

Do Přerova jsme vyjeli s nadějí, žebychom mohli při troše štestí i vyhrát. Bohužel již od rána se ukazovalo, že vše nebude OK. Šárka si nevzala boty, zjistili jsme, že se nevlezeme do aut, apod. Do prvního zápasu děvčata nastoupila značně odevzdaně, kdežto soupeř s vůlí vyhrát. Díky naší velice slabé obraně, nepočítaných chyb a hlavně téměř žádné bojovnosti jsme prohráli 21:49. V jedné ze čtvrtin to ale vypadalo docela nadějně a že by to i šlo vyhrát. V druhém zápasu byl stav po první čtvrtině vyrovnaný, ale naději nám vzala druhá čtvrtina, kdy nikdo z hráček nebyl schopen dát koš, zato obdržel koše za 25 bodů. Také druhý zápas tedy skončil prohrou a to 19:51.

This entry was posted in Fotogalerie, Sezóna 2011/12. Bookmark the permalink.